Zarząd

Zarząd

 

Tomasz Sęk

Tomasz Sęk

Prezes zarządu

Funkcję Prezesa Zarządu w obu spółkach Grupy Yawal pełni od 2019 roku. W latach 2017-2019 r. związany był z Grupą Kapitałową Boryszew-Impexmetal jako Prezesa Zarządu oraz Dyrektor Generalny Zakładów Metalurgicznych Silesia S.A. i Huty Oława. Wcześniej pracował dla firmy Harsco Corporation, gdzie pełnił funkcję m.in. Dyrektora Operacyjnego i Dyrektora Zarządzającego oraz zasiadał w zarządach spółek z Grupy. Jest absolwentem AGH w Krakowie. Zrealizował studia podyplomowe z zakresu Zarządzanie Przedsiębiorstwem na Wydziale Zarządzania AGH. W 2019 r. ukończył studia Executive MBA na Aix-Marseille University.

LinkedIn

Artur Depta

Artur Depta

Członek zarządu

Z Grupą Yawal związany od 2019 roku. Swoją karierę zawodową zaczynał w bankowości, gdzie spędził 10 lat, pracując w Euro Banku i PKO BP. W latach 2006-2018 był związany z Grupą Ferro, w której pełnił funkcję Dyrektora Finansowo-Administracyjnego oraz Wiceprezesa Zarządu. Zasiadał również w Radach nadzorczych Novaservis spol. Sro oraz Yuhuan AMG Just Valve. Posiada tytuł MBA Oxford Brookers University, Wyższej Szkoły Zarządzania – The Polish Open University.

LinkedIn

Katarzyna Duraj

Katarzyna Duraj

Członek zarządu

Katarzyna Duraj od 20 lat jest związana z branżą aluminium. Karierę zawodową rozpoczęła od norweskiego koncernu Hydro, następnie kontynuowała ją w duńskim Alumeco, w którym odpowiadała za stworzenie samodzielnych struktur sprzedażowych na rynku polskim. Pracę w Final S.A. rozpoczęła w 2012 roku, aktywnie uczestnicząc w tworzeniu strategii przedsiębiorstwa i sprzedaży. Jest absolwentką Politechniki Krakowskiej na Wydziale Budownictwa Lądowego, Politechniki Łódzkiej oraz Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu, w której ukończyła studia International MBA.

LinkedIn