Aluminium 2024: Trendy, Innowacje, Technologie

W dniach 11-12 czerwca 2024 r. w Krakowie, w Centrum Konferencyjnym Fabryczna, odbyła się konferencja „Aluminium 2024. Trendy. Innowacje. Technologie”, organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Aluminium. Mieliśmy zaszczyt być oficjalnym partnerem tego kluczowego wydarzenia dla branży aluminium.

Konferencja zgromadziła przedstawicieli czołowych firm z branży aluminium oraz jej otoczenia biznesowego i naukowego. Była to doskonała okazja do dyskusji na temat przyszłości branży aluminium w kontekście aktualnych wyzwań. Jacek Zimoląg General Manager Final wziął aktywny udział w jednej z debat, gdzie podzielił się wglądami i strategiami dotyczącymi przyszłości sektora.

Podczas wydarzenia, uczestnicy mieli okazję omówić nie tylko o przyszłość branży aluminium, ale też o niezbędnych inwestycjach oraz o zrównoważonym rozwój. Dyskusje koncentrowały się na znaczeniu aluminium w dzisiejszym przemyśle, co podkreślało istotność zielonej transformacji i innowacji w tym sektorze.

Konferencja „Aluminium 2024. Trendy. Innowacje. Technologie” okazała się wyjątkowym wydarzeniem, które zgromadziło ekspertów i liderów branży, uczestnicy mogli zyskać cenne informacje i nawiązać kluczowe kontakty biznesowe, co z pewnością wpłynie na dalszy rozwój i innowacyjność tego sektora.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie: www.aluminium2024.pl

Galeria zdjęć