Świadectwo Deklaracji Środowiskowej III Typu

Jest nam niezmiernie miło poinformować że w dniu 27.10.2023 nasza firma, FINAL S.A., uzyskała Certyfikat określający ślad węglowy oferowanych przez Nas produktów. Certyfikat nr 533/2023 wydany przez Instytut Techniki Budowalnej potwierdza poprawność ustalenia danych z wymaganiami standardu EN 15084 przy opracowywaniu Deklaracji Środowiskowej III Typu dla naszych kształtowników aluminiowych.

Posiadanie Deklaracji EPD to dla nas potwierdzenie odpowiedzialnego podejścia do środowiska i transparentności w działaniu. Świadectwo to przedstawia wpływ naszych produktów na środowisko przez cały ich cykl życia – od momentu pozyskania materiałów, przez produkcję, aż do momentu utylizacji.

Jesteśmy dumni z tego, że dzięki Deklaracji EPD możemy dostarczać naszym klientom produkty o zweryfikowanej efektywności ekologicznej, co pozwala im na dokonywanie świadomych wyborów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi szczegółami deklaracji oraz do korzystania z naszych produktów w przyszłych projektach budowlanych!

Deklaracja

Galeria zdjęć