Final S.A. na Targach Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej

W dniach 21-22 marca 2023 Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie zorganizowała kolejną już edycję Targów Pracy, skierowanych do studentów i absolwentów uczelni. Jest to dla nich szansa na rozwój bądź rozpoczęcie kariery zawodowej, dla pracodawców zaś – szansa na zaprezentowanie potencjalnym kandydatom swojej oferty oraz poznanie ich.

Szeroka oferta firm reprezentowanych na Targach Pracy AGH daje możliwość znalezienia pracy w niemalże każdej dyscyplinie. Katalog wystawców obejmuje branże automatyki, budownictwa, energetyki, ekologicznych źródeł energii, ale także informatyki, ekonomii, social mediów, turystyki czy zarządzania. W związku z tak bogatą ofertą pracę czy staż mogą na wydarzeniu znaleźć studenci i absolwenci wszystkich uczelni z Krakowa i okolic.

Final S.A. zaprezentował swoje stoisko podczas pierwszego dnia Targów.  Zainteresowanie stoiskiem było bardzo duże, studenci chętnie wdawali się w rozmowę z pracownikami, obecnymi przy stoisku. Atmosfera na Targach również była bardzo pozytywna i sprzyjała nawiązywaniu rozmów z potencjalnymi kandydatami do pracy. Studenci byli zainteresowani zdobywaniem doświadczenia zawodowego poprzez staże.  Profil działalności firmy okazał się bliski wymaganiom wielu z nich, dlatego też stoisko Final wzbudziło duże zainteresowanie wśród kandydatów z dziedziny informatyki, programowania, inżynierii produkcji i materiałowej, ceramiki, metali niezależnych, ekonomii, marketingu oraz zarządzania. Entuzjazm wzbudzały również oryginalne gadżety, wykonane z aluminium, które Final oferował odwiedzającym. Prezentowana była również oferta całej Grupy Yawal, w skład której wchodzą spółki Yawal SA, Yawal USA, Final SA Akrivea SA oraz Ypsos Sp. z o.o., zatem wachlarz ofert pracy jakie oferuje Grupa jest naprawdę szeroki.

Grupa może pochwalić się tym, że wielu pracowników współpracuje z nimi już kilkanaście lat i nadal planują wiązać swoją karierę zawodową ze spółką. Przedsiębiorstwo stawia na zatrudnianie profesjonalistów oraz stwarzanie im warunków pracy, które pozwolą na nawiązanie wieloletniej współpracy, opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Jest to też dobre miejsce dla osób, które dopiero zaczynają swoją drogę zawodową i chcą doskonalić swoje umiejętności i kwalifikacje pod okiem najlepszych pasjonatów aluminium.

Galeria zdjęć