Powiadomienie o zmianach w procedurze przygotowywania i naliczania opłat za Atesty 3.1CE.

Szanowni Państwo,

w związku z przeprowadzonym przez TÜV NORD Polska audytem oraz powołując się na normę wykonania próbek dla tłoczonych przez nas profili aluminiowych, Firma Final S.A. informuje o zmianie sposobu naliczania opłat za Atest 3.1 oraz Atest 3.1CE.

Dla zamówień z wymaganym atestem 3.1 oraz 3.1 CE opłata w wysokości 100 zł za atest będzie naliczana dla każdej nowej pozycji w przypadku:

·    zamówienia przez klienta profili z różnych matryc,

·    zamówienia przez klienta profili z tej samej matrycy, ale o różnych długościach handlowych,

·    zamówienia przez klienta profili z tej samej matrycy, ale ze zróżnicowanym wykończeniem powierzchni tj. śrutowanie, anodowanie lub  lakierowanie,

·     zamówienia przez klienta profili z tej samej matrycy, ale ze zróżnicowaną obróbką tj. różnymi wariantami prefabrykacji,

·     zamówienia przez klienta profili z tej samej matrycy, dla których nadane zostały różne terminy realizacji,

      podziału zamówienia na więcej pozycji na życzenie klienta.

Wprowadzone zmiany wpisują się w proces dostosowywania procedur handlowych FINAL SA do aktualnych tendencji rynkowych w branży tłoczonych produktów aluminiowych na rynku europejskim oraz przyczynią się do wzrostu przejrzystości świadczonych przez nas usług. Liczymy także, że wprowadzona standaryzacja ułatwi Państwu proces przygotowywania i planowania zamówień na nasze produkty.

Galeria zdjęć