Technolog na Wydziale Anodowni

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

• Nadzór nad procesem technologicznym oraz prawidłowością poszczególnych operacji na wydziale anodowni
• Opracowanie i wdrożenie dokumentacji technologicznej procesu anodowania
• Zbieranie i analiza parametrów technologicznych
• Ciągłe doskonalenie procesu anodowania i wdrażanie nowych zastosowań
• Rozwiązywanie problemów jakościowych w ścisłej współpracy z działem jakości
• Przeprowadzanie oceny możliwości wykonania wyrobu
• Współudział w planowaniu wyposażenia technicznego dla wydziału oraz postojów remontowych
• Szkolenie pracowników produkcyjnych

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane o kierunku chemii lub pokrewne
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży przeróbki plastycznej metali
• Znajomość rysunku technicznego
• Wiedza z zakresu chemii nieograniczonej
• Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
• Umiejętność obsługi pakietu MS Office
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
• Inicjatywa w działaniu, umiejętności organizacyjnie i analityczne
• Samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

• Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Niezbędne narzędzia pracy
• Przyjazną atmosferę
• Atrakcyjny system premiowy
• Dodatkową opiekę zdrowotną
• Dofinansowanie do karty Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wpisując w tytule nazwę stanowiska na adres: praca@final.pl
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”