Technolog Kuchary

Technolog
Miejsce pracy: Kuchary koło Kalisza

Zadania:

• Opracowanie i wdrażenie dokumentacji technologicznej procesu wyciskania
• Aktualizowanie dokumentacji technologicznej i rozpowszechnienie na stanowiska pracy
• Dobór optymalnych parametrów technologicznych dla poszczególnych matryc i profili
• Zbieranie i analiza parametrów technologicznych
• Nadzór nad zapisami związanymi z realizacją procesu technologicznego
• Analiza zapisów w celu poprawy jakości i efektywności produkcji
• Nadzór nad realizacją procesu wyciskania profili aluminiowych zgodnie z zaleceniami i dokumentacją technologiczną
• Ciągłe doskonalenie technologii procesu wyciskania
• Rozwiązywanie problemów jakościowych w ścisłej współpracy z działem jakości

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe w kierunku metalurgia / przeróbka plastyczna / inżynieria materiałowa
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży przeróbki plastycznej metali
• Wiedza z zakresu przeróbki plastycznej i obróbki cieplnej materiału
• Znajomość rysunku technicznego
• Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
• Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie min B2
• Inicjatywa w działaniu, umiejętności organizacyjnie i analityczne
• Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Zapewniamy:

• Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Niezbędne narzędzia pracy
• Przyjazną atmosferę
• Atrakcyjny system premiowy
• Dodatkową opiekę zdrowotną
• Dofinansowanie do karty Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wpisując w tytule nazwę stanowiska na adres: praca@final.pl
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”