Specjalista ds. Zakupów

 Zostań członkiem naszego zespołu jako:

Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za koordynowanie procesu w obszarze zakupów,
  • Tworzenie i standaryzacja wewnętrznych procedur zakupowych,
  • Przygotowywanie, pozyskiwanie i analiza ofert zakupowych,
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami,
  • Nadzór nad realizacją zawartych umów handlowych,
  • Optymalizacja kosztów w procesie zakupowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze zakupowym, mile widziane doświadczenie w firmach z branży produkcyjnej i dużych strukturach organizacyjnych,
  • Samodzielność, odpowiedzialność w działaniu oraz doskonała organizacja pracy,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania,
  • Praktyczna umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w młodym, energicznym i przyjaznym otoczeniu,
  • Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • System premiowy,
  • Ambitne zadania, możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Świadczenia świąteczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”

  • jeśli nie chcesz, aby twoje CV było przez nas przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji, skreśl słowo „przyszłych”