Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

 Zostań członkiem naszego zespołu jako: Specjalista  ds. Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

• Organizacja i zarządzanie magazynem części zamiennych w Dziale Utrzymania Ruchu
• Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych oraz okresowa inwentaryzacja
• Zamawianie części zamiennych zgodnie z zapotrzebowaniem, negocjowanie cen z dostawcami
• Koordynacja prac związanych z instalacjami, przeglądami oraz serwisami maszyn
• Rozwój, optymalizacja oraz wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu
• Współpraca z działem produkcji w zakresie poprawy wydajność
• Prowadzenie dokumentacji w obszarze utrzymania ruchu, w tym rozliczanie zużycia mediów

Wymagania:

• Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe techniczne
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
• Znajomość zagadnień z dziedziny hydrauliki, pneumatyki oraz mechaniki
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
• Mile widziana znajomość obsługi systemów ERP, CMMS
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Inicjatywa w działaniu oraz poczucie odpowiedzialności w zakresie bezpieczeństwa

Zapewniamy:

• Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Niezbędne narzędzia pracy
• Przyjazną atmosferę
• Atrakcyjny system premiowy
• Dodatkową opiekę zdrowotną
• Dofinansowanie do karty Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  wpisując w tytule nazwę stanowiska na adres: praca@final.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”