Specjalista ds. Jakości

Zostań członkiem naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

 Zadania:

  • Bezpośredni kontakt z klientami Spółki oraz identyfikacja ich wymagań jakościowych

  • Wyjaśnianie przyczyn reklamacji oraz wprowadzanie planów naprawczych

  • Analiza niezgodności oraz inicjowanie działań korygujących, zapobiegawczych oraz doskonalących procesy w Spółce

  • Czynny udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników jakościowych

  • Opracowywanie i prowadzenie dokumentacji jakościowej

  • Ciągłe doskonalenie i nadzór nad procesem produkcji zgodnie wymaganiami jakościowymi

  • Szkolenie pracowników pod kątem jakości produktu oraz zgodności z procedurami jakościowymi

  • Współpraca i wsparcie wydziałów produkcyjnych w zakresie jakości

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku związanym z jakością

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomość rysunku technicznego oraz obsługi urządzeń pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, miara zwijana)

  • Znajomość narzędzi jakościowych: FMEA, 8D, Pareto, 5W2H oraz metod rozwiązywania problemów

  • Znajomość podstawowych zagadnień metrologicznych

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Komunikatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia

  • Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego wg normy ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015

 Zapewniamy:

  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Dodatkową opiekę zdrowotną

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  wpisując w tytule nazwę stanowiska na adres: praca@final.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”