Specjalista ds. IT

Zostań członkiem naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Główne obowiązki:

  • zamawianie sprzętu (komputery, monitory, telefony itd.)
  • przygotowywanie komputerów dla nowych pracowników wg. standardu w organizacji
  • lokalizowanie, diagnostyka i usuwanie problemów
  • wsparciem technicznym użytkowników w zakresie oprogramowania i  sprzętu komputerowego
  • monitorowanie pracy systemów, analiza i poprawa ich wydajności
  • zarządzanie uprawnieniami użytkowników
  • kontrolą licencji oprogramowania i zapewnieniem nowych licencji
  • tworzenie, konfiguracja, optymalizacja i monitoring maszyn wirtualnych - Vmware
  • konfiguracja urządzeń sieciowych takich producentów jak: DELL, HP, FORTINET

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie co najmniej średnie z zakresu IT
  • umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność
  • zaangażowania i chęci rozwoju
  • język angielski na poziomie pozwalającym na czytanie materiałów pomocniczych
  • umiejętności konfiguracji sprzętu komputerowego
  • znajomości sprzętu serwerowego takich producentów jak Dell
  • znajomości zagadnień z zakresu serwerowych systemów operacyjnych Windows (np. 2012R2, 2016)
  • znajomości zagadnień sieci komputerowych
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport współfinansowaną przez pracodawcę
  • atrakcyjny system premiowania
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • szansę uczenia się, wymiany wiedzy i doświadczeń wśród najlepszych
  • ambitne zadania i realne możliwości na rozwój zawodowy i awans
  • dużą swobodę działania i wdrażania swoich pomysłów
  • pracę w przyjaznym otoczeniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  wpisując w tytule nazwę stanowiska na adres: praca@final.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”