Referent ds. finansów

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza koło Tucznawy (Strefa Ekonomiczna)

  Zadania:

  • Obsługa ubezpieczeń należności,
  • Monitoring płatności oraz windykacja należności,
  • Obsługa faktoringu,
  • Współpraca z instytucjami finansowymi oraz pozostałymi pracownikami działu finansowego i handlowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku rachunkowość, finanse lub pokrewne,
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz zagadnień finansowych,
  • Umiejętność obsługi programów księgowych,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Komunikatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Dodatkową opiekę zdrowotną,
  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  wpisując w tytule nazwę stanowiska na adres: praca@final.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”