Pakowacz – operator suwnicy

Miejsce pracy: Kuchary koło Kalisza

Zadania:

• Obsługa urządzeń w obszarze linii do pakowania profili, w tym suwnicy oraz pieca do starzenia profili
• Pakowanie profili według instrukcji pakowania z uwzględnieniem indywidualnych wymagań klientów
• Obsługa systemu komputerowego do raportowania produkcji
• Czasowe zastępstwo brygadzisty

Wymagania:

• Wykształcenie minimum zawodowe
• Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej
• Uprawnienia do obsługi suwnicy (min. II S)
• Podstawowa umiejętność obsługi komputera
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny system premiowy
• Dodatkową premię uzależnioną od wyników pracy
• Nagrody z Programu Poleceń
• System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
• Szansę uczenia się, wymiany wiedzy i doświadczeń wśród najlepszych
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w przyjaznym otoczeniu
• Prywatną opiekę medyczną
• Kartę Multisport współfinansowaną przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wpisując w tytule nazwę stanowiska na adres: praca@final.pl
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”