Magazynier kompletacji komponentów

Zostań członkiem naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

 Zadania:

  • Przyjmowanie dostaw materiałów
  • Wydawanie komponentów do produkcji
  • Dbanie o właściwe stany magazynowe i zgłaszanie zapotrzebowania na brakujące komponenty
  • Kontrola jakości przyjmowanych dostaw
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość elektronarzędzi i podstawowych przyrządów pomiarowych
  • Znajomość procesów produkcyjnych przy składaniu okien i drzwi – mile widziana
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport współfinansowaną przez pracodawcę
  • Dodatkowe benefity np. paczki na Mikołajki, z okazji Dnia Dziecka
  • Świadczenia świąteczne
  • Premię uzależnioną od wyników Twojej pracy
  • Dodatek za nie palenie oraz dojazd do pracy oraz dodatkową premię motywacyjną za brak absencji chorobowej
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Szansę uczenia się, wymiany wiedzy i doświadczeń wśród najlepszych
  • Pracę w młodym, dynamicznym i przyjaznym otoczeniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  wpisując w tytule nazwę stanowiska na adres: praca@final.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”