Koordynator ds. logistyki

Miejsce pracy: Kuchary koło Kalisza

Zadania:

• Koordynowanie działań mających na celu zapewnienie terminowości dostaw
• Nadzór nad gospodarką magazynową
• Planowanie transportów oraz przygotowywanie dokumentacji transportowej
• Nadzór nad zespołem magazynierów
• Współpraca z działem logistyki, magazynu i innymi wydziałami w głównej siedzibie Spółki

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie, mile widziane o kierunku związanym z logistyką
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
• Praktyczna umiejętność stosowania narzędzi Lean w gospodarce magazynowej
• Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz programów ERP
• Prawo jazdy kat. B
• Komunikatywność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

• Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Niezbędne narzędzia pracy
• Przyjazną atmosferę
• Atrakcyjny system premiowy
• Dodatkową opiekę zdrowotną
• Dofinansowanie do karty Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wpisując w tytule nazwę stanowiska na adres: praca@final.pl
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”