Elektromechanik

Zostań członkiem naszego zespołu jako:

ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

  • Utrzymywanie sprawności produkcyjnej maszyn, urządzeń, linii technologicznych, linii energetycznych i innych urządzeń produkcyjnych
  • Zapewnienie jakości w zakresie działania komórki organizacyjnej
  • Nadzorowanie infrastruktury maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń wynikających z harmonogramu przeglądów
  • Bieżące naprawy maszyn i urządzeń zgodnie ze zleceniami

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektrycznych E-G1
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Dodatkową opiekę zdrowotną.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres: PRACA@FINAL.PL

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”