Brygadzista Tłoczni w Nowym Zakładzie

Miejsce pracy: Kuchary koło Kalisza

Zadania:

• Bezpośredni nadzór nad procesem produkcji profili aluminiowych
• Kierowanie zespołem pracowników wydziału tłoczni oraz nadzór nad ich bezpieczeństwem
• Obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii technologicznej do produkcji profili aluminiowych, w szczególności prasy do wyciskania
• Kontrola jakościowa profili, w tym geometrii i cech powierzchni, zgodnie z procedurą kontroli
• Obsługa systemu komputerowego do raportowania produkcji

Wymagania:

• Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne
• Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej
• Uprawnienia do obsługi suwnicy (min. II S)
• Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
• Znajomość rysunku technicznego
• Umiejętność obsługi komputera, mile widziana znajomość obsługi programów ERP
• Komunikatywność, samodzielność oraz zdolności przywódcze
• Umiejętność delegowania zadań

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny system premiowy
• Dodatkową premię uzależnioną od wyników pracy
• Nagrody z Programu Poleceń
• System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
• Szansę uczenia się, wymiany wiedzy i doświadczeń wśród najlepszych
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w przyjaznym otoczeniu
• Prywatną opiekę medyczną
• Kartę Multisport współfinansowaną przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wpisując w tytule nazwę stanowiska na adres: praca@final.pl
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”