ALUMINIUM DUSSELDORF TRADE

Odbywające się raz na dwa lata Międzynarodowe Targi Aluminium są jednym z najważniejszych wydarzeń naszej branży. Tegoroczna, 12. już edycja, odbędzie się w dniach 9 - 11 października w Düsseldorf. Tradycyjnie już weźmiemy w nich udział promując nasze produkty i usługi.

Podczas targów prezentowane są najnowsze technologie i rozwiązania związane z aluminium jako surowcem, półfabrykatem, produktem gotowym - jego produkcją, obróbką oraz zastosowaniem w różnych gałęziach przemysłu. Poprzednia edycja targów zgromadziła 1 000 międzynarodowych wystawców, których odwiedziło 27 000 zwiedzających z całego świata.

 

Targi stanowią przegląd całej branży aluminiowej. W poszczególnych pawilonach prezentowane są m.in.:

· obróbka metali, spawanie i łączenie, automatyzacja

· odlewnictwo i obróbka cieplna, technologia pieców, cyfrowa produkcja, inżynieria środowiskowa

· produkcja pierwotna, Recycling

· obróbka powierzchni, półprodukt

· półprodukt – sprzęt do walcowania

· półprodukt – tłocznie

 

Nasze aktywności na Targach Aluminium.

Na targach będziemy obecni z marką Final, promując nasze usługi, możliwości zastosowania i wykorzystania profili aluminiowych.

Specjalnie z myślą o tym wydarzeniu zostało zaprojektowane nowoczesne stoisko, na którym będziemy prezentować kompleksowość naszych usług. We współpracy z klientami pokażemy gotowe produkty wykorzystujące profile aluminiowe wyprodukowane w Final S.A.

Nasze stoisko zajmie powierzchnię 77 m2. Będzie ono dwa razy większe niż dwa lata temu. Wyposażymy go w nowoczesny sprzęt technologiczny, w tym specjalne okulary, dzięki czemu odwiedzający będą mieli możliwość wybrania się w wirtualną podróż po firmie Final.

 

Do zobaczenia na Naszym stoisku !!!