"INTERPLASTIC Roger Żółtowski - Sukcesy naszych klientów są naszymi sukcesami."

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, iż jeden z naszych odbiorców - Firma INTERPLASTIC, jest wyłącznym dostawcą bramek na tegorocznych Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji.

Interplastic specjalizuje się w sprzęcie do piłki ręcznej, koszykówki, piłki nożnej i siatkówki. Jego sprzęt regularnie pojawiał się na największych międzynarodowych imprezach sportowych – był wykorzystywany m.in. podczas Euro 2012, igrzysk w Rio, Pucharze Konfederacji 2017, czy na większości liczących się turniejów w piłce ręcznej. Należy również podkreślić, iż nasz odbiorca specjalizuje się również w konstrukcjach dla deweloperów oraz w produkcji mebli.

Firma Interplastic jako jedna z niewielu na świecie spełnia normy bezpieczeństwa, posiada niezbędne certyfikaty, tym samym tworzy sprzęt sportowy klasy premium, co bezpośrednio odzwierciedla się w dotychczasowych realizacjach, Nic więc dziwnego, że Interplasic wygrało przetarg na dostawcę bramek na Mundialu w Rosji .

Z tym większym zaszczytem nadmieniamy, iż Final S.A. jest głównym dostawcą profili aluminiowych dla firmy Interplastic.

Poprzez ciągły rozwój obu spółek, wieloletnią i owocną współpracę, my jako główny dostawca, szczególnie cieszymy się z sukcesów Naszego Kontrahenta.

Tym samym życzymy dalszego rozwoju i sukcesów!

 

https://www.forbes.pl/biznes/interplastic-jan-zoltowski-nie-tylko-bramki-na-mundial/rg30w45