Diamenty Forbes dla FINAL S.A.

Szanowni Kontrahenci, Kooperanci, Współpracownicy.

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza spółka znalazła się w gronie firm nagrodzonych Diamentami Forbesa 2017.

FINAL S.A. została uznana za jedną z przedsiębiorstw najszybciej rozwijających się w Polsce. Nasza firma uplasowała się na 40 miejscu na liście regionalnej i 459 na liście ogólnopolskiej, ze średnią ważoną wzrostu 19,58%.

Zostaliśmy docenieni i tym samym nagrodzeni za stworzenie i wdrożenie nowej strategii poprzez promowanie produktów aluminiowych, co przekłada się na dynamiczny rozwój i ciągłe udoskonalenie. Adaptacja do zmian na rynku a przede wszystkim najwyższy poziom dostarczonych produktów i usług, bezpośrednio przekłada się na współpracę z Państwem.

Grupa od lat kładzie duży nacisk na realizację idei społecznej odpowiedzialności biznesu dążąc do tego, aby podejmowane działania służyły nie tylko akcjonariuszom, ale również społeczeństwu i środowisku.

Przyznanie nam nagrody Diament Forbesa 2017. przede wszystkim jest efektem wieloletniej, owocnej współpracy z Państwem i naszej wykwalifikowanej załogi. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia i dziękujemy za dotychczasową współpracę, tym samym za Państwa udział w naszych sukcesach.

Zarząd FINAL S.A.